Kas mes esame

Via Aquaria UAB yra popierinės reklaminės pakuotės ir reklaminės kanceliarijos – firminių segtuvų, aplankų, lagaminėlių gamintoja, popierinių maišelių gamybos pradininkė Lietuvoje.  Gaminame pakuotes nuo 1996 metų ir dabar Baltijos šalyse esame rinkos lyderiai. Daugiau nei 80 proc. produkcijos eksportuojame į Skandinavijos šalis, Vokietiją, Austriją ir kitur.

Įmonės kolektyve dirba profesionalūs konstruktoriai, technologai, dizaineriai. Mūsų biurai yra Vilniuje, Rygoje ir Klaipėdoje. Atstovai Švedijoje ir Kaliningrado srityje. Gamybinis cechas – Klaipėdoje.

Via Aquaria UAB sėkmingai bendradarbiauja su tarptautinėmis reklamos agentūromis, dirba su avalynės, drabužių, parfumerijos prekybos tinklais, kuria ir gamina reprezentacines pakuotes daugeliui Lietuvos ir užsienio kompanijų.

Via Aquaria UAB aktyviai dalyvauja Lietuvos ir uostamiesčio visuomeniniame gyvenime, remia kasmet vykstančius tartpautinius vaikų šokių festivalius, Klaipėdos džiazo festivalį, Neringos futbolo klubą ir kitus renginius.

Mūsų kompanija sprendžia problemas, su kuriomis susidūrę kiti gamintojai nuleidžia rankas. Be išskirtinės gaminių kokybės, kiti pagrindiniai mūsų privalumai – trumpas gamybos bei pristatymo laikas (nuo 7 d.) ir galimybė gaminti nedidelius tiražus.

Pirmas įspūdis išlieka ilgai! Mūsų gaminama reklaminė pakuotė ir kanceliariniai produktai Jūsų verslui suteiks ryškų išskirtinumą.